Şahin Yazılım
Ana Sayfa İletişim Ara
 
Diğer ürünlerimiz
1. Rpos Kasa Satış Programı
2. Quick Manager Lift
3. Quick Manager KOBİ
4. Quick Manager Unlu Mamüller
5. Et ve Et Ürünlerinde İzlenebilirlik
6. PAL Manager
7. Professional Manager
8. Millenium Marketing
9. Quick Manager
Ürünümüzün Dosyaları
Professional Manager Lastik Otomasyonu Broşür
Professional Manager Lastik Otomasyonu 29 Eylül 2017

LASTİK KAPLAMA

Başarılı bir kaplamanın sırrı üretim sürecinin her aşamasında lastiğin kontrol edilmesidir. Professional Manager Lastik Otomasyonunda Kaplama Programında Bu süreç tamamen dijital ortamda takip edilerek kaplama işlemlerinde hata yapmanızı engeller. Tüm aşınmış lastikler (karkaslar) kaplama için potansiyel hammaddedir. Karkas alımına göre üretim veya toplu üretim seçenekleri ile seri bir şekilde üretim ve üretim takibini yapmanızı sağlar. Kaplamada kullanılan hammadde ve diğer giderler sisteme işlenerek kaplamanın net maliyetini çıkartır ve raporlar. İlk Kontrol, Tıraşlama, Yaraların Temizlenmesi ve Tamir, Sementleme ve Dolgu, Sırt Giydirme, Zarflama, Pişirme (Vulkanizasyon) ve Son Kontrol İşlemlerinin tamamını Professional Manager Lastik Otomasyonunda Kaplama programında yapabilir ve takibini sağlayabilirsiniz.


LASTİK OTELİ

Lastik oteli (Master Otel) kış veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve teknik gereksinimlere uygun olarak korunmasını sağlayan bir depolama hizmetidir. Professional Manager Lastik Otomasyonunda lastik oteli lşlemlerinizi takip edebilir, depo ve terek kontrollerini elektronik ortamda yönetebilirsiniz.


LASTİK SERVİSİ

Professional Manager Lastik Otomasyonu size en iyi servis ve bakım standartlarını sunarak, araç için gerekli olan her işlemi tek bir ekranda takip etmenizi sağlar. Servis işlemlerinde binek araç ve ağır vasıta olarak ayrı ayrı takip edebilir yapılan her işlemi raporlayabilirsiniz.
Aynı ekranda neler yapabiliriz? Lastik satış,Lastik Otel,Lastik Kaplama,Ödeme Takibi(Finans),Lastik Servis(Tamir Bakım v.s),Faturalaştırma ve ödeme kapatma gibi bir çok işlemi aynı ekranda pratik bir şekilde tamamlamanızı sağlar.


 
Şahin Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık Hiz. San. Tic. A.ş. 2007 Her Hakkı Saklıdır.